Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
27-Mar-14
De agenda is leeg
Hele agenda
Jarigen
Vandaag zijn er geen jarigen
 
Morgen:
Mirek Szymkowiak
 
Overmorgen:
Marie-Faye Montijn
Tijl Peters
Daniel Simons
Rosalie Simons


Wedstrijdschema
laat schema zien voor

25 november  |  Jongste Jeugd
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 4729 Maastrichtse Hockey Club MHC ME2 08:30 09:00 Scoop veld 3  info
Fluiten: Lisette van Dijk (MB5) en Marijne Eijpe (MB5)
Arbitrage: MB5
M6E2 4733 HC Nuth ME1 15 08:45 09:30 uit -   info
  E veld  
M6E3 25949 HV Meerssen ME3 08:30 09:00 Scoop veld 3  info
Fluiten: Floor van der Burg (Zaal MC4) en Benthe Cornelissen (MC4)
Arbitrage: MC4
M8E1 4510 Maastrichtse Hockey Club MHC M8E1 08:30 09:00 Scoop veld 2  info
Fluiten: Nova Louwe (MB5) en Rafke Langenveld (MB5)
Arbitrage: MB5
M8E2 25825 HV Weert M8E1 10:00 10:30 Scoop veld 2  info
Fluiten: Sophie Perey (MC1) en Angelina Parise (MC1)
Arbitrage: MC1
M8E3 25892 HV Weert M8E3 35 08:25 09:30 uit -   info
MF1 4545 HV Meerssen MF1 08:30 09:00 Scoop veld 1  info
Fluiten: Floor Schormans (Zaal MC4) en Julia Pennings (Zaal MC4)
Arbitrage: MC4
MF2 26039 HC Scoop MF3 0 08:30 09:00 uit -   info
MF3 26039 HC Scoop MF2 08:30 09:00 Scoop veld 1  info
Fluiten: Stijn Wetzels (Zaal JC2) en Tom Wetzels (Zaal JC2)
Arbitrage: JC2
MF4 26063 R.H.C. Concordia MF2 08:30 09:00 Scoop veld 1  info
Fluiten: Imke Prevos (MC6) en Varshana Sivalingam (MC6)
Arbitrage: MC6
MF5 26095 Maastrichtse Hockey Club MHC MF7 20 08:10 09:00 uit -   info
J6E1 4460 HV Weert JE1 35 08:25 09:30 uit -   info
J6E2 25744 Hockeer JE2 30 08:00 09:00 uit -   info
J8E1 25705 Hockeer J8E1 08:30 09:00 Scoop veld 2  info
Fluiten: Mette Smeets (MC1) en Evy van der Schaft (MC1)
Arbitrage: MC1
JF1 5931 Maastrichtse Hockey Club MHC JF1 20 08:10 09:00 uit -   info
JF2 5958 Hockeer JF1 30 08:00 09:00 uit -   info

25 november  |  Junioren
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 24499 HC Helmond MA1 60 12:00 13:30 uit -   info
MA2 20959 Hockeer MA1 30 15:00 16:00 uit -   info
MA3 20320 HC Nova MA3 16:45 17:15 Scoop veld 1  info
Fluiten: Ties van Maaren (Heren Vet A) en Camille Corten (Heren2)
MB1 20830 HCAS MB1 50 12:25 14:00 uit -   info
MB2 20817 H.O.D. MB3 11:30 12:00 Scoop veld 2  info
Fluiten: Maud Coumans (D1 Silvercup) en Ernst Spaanderman
MB3 20816 Hockeer MB1 15:00 15:30 Scoop veld 2  info
Fluiten: Camille Corten (Heren2) en Bo Seldenthuis (D1 Silvercup)
MB4 20835 R.H.C. Concordia MB3 35 13:55 15:00 uit -   info
  gewijzigde tijd 01-11-2017  
MB5 20490 Tegelen MB4 15:45 16:15 Scoop veld 3  info
Fluiten: Daan Schmeitz (Zaal JA1) en Juul Dupper (Zaal JA1)
Arbitrage: JA1
MC1 23153 HC Oranje Rood MC2 13:15 13:45 Scoop veld 1  info
Fluiten: Loïs van den Oord (Dames1) en Kim Massen (D1 Silvercup)
Arbitrage: JA3
MC2 20431 HC Nuth MC2 15 10:30 11:15 uit -   info
  Veld 1  
MC3 20450 Hockeer MC3 30 10:30 11:30 uit -   info
MC4 20430 Tegelen MC4 14:00 14:30 Scoop veld 3  info
Fluiten: Mariel Wishaupt (Zaal MA3) en Daphne Janssen (Zaal MA3)
Arbitrage: MA3
MC5 21034 HC Mierlo MC6 60 10:30 12:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MC6 21033 Hockey Geldrop MC6 12:30 13:00 Scoop veld 3  info
Fluiten: Sarah Hayen (Zaal MA3) en Romy Nillesen (Zaal MA3)
Arbitrage: MA3
MD1 21007 HV Weert MD1 09:45 10:15 Scoop veld 1  info
Fluiten: Tijl Peters (Zaal JB1) en Gjalt Scheepstra (Zaal JB1)
Arbitrage: JB1
MD2 20694 Hockeer MD1 30 09:00 10:00 uit -   info
MD3 20986 Sjinborn MD1 11:00 11:30 Scoop veld 3  info
Fluiten: Rens Kerremans (Zaal JB1) en Bo Schmeitz (Zaal JB1)
Arbitrage: JB1
MD4 24876 Hockey Geldrop MD6 09:30 10:00 Scoop veld 3  info
Fluiten: Fleur Rutten (Zaal MB2) en Sarai Claessens (Zaal MA2)
Arbitrage: MB2
MD6 24846 H.O.D. MD7 50 10:40 12:00 uit -   info
JA1 25187 Geel-Zwart JA1 15:00 15:30 Scoop veld 1  info
Fluiten: Jules Sondeijker en Jim Sondeijker (Zaal Heren 1)
JA2 21169 HV Weert JA2 35 09:55 11:00 uit -   info
JA3 21164 M.H.C. Deurne JA1 16:45 17:15 Scoop veld 2  info
Fluiten: Fabrice Jorissen (Zaal Heren 1) en Philip Pammler (Zaal Heren 1)
JB1 25146 BH&BC Breda JB1 0 15:30 16:00 uit -   info
JB2 20532 HC Horst JB1 50 14:10 15:30 uit -   info
JC1 20885 HC Oranje Rood JC2 13:45 14:15 uit -   info
JC2 20275 HV Weert JC2 13:15 13:45 Scoop veld 2  info
Fluiten: Stefan Verhaeg (JA3) en Ethan Pratt (Zaal JA3)
Arbitrage: JA3
JD1 20406 HC Helmond JD1 11:30 12:00 Scoop veld 1  info
Fluiten: Stijn Tilman (Zaal JA1) en Jort Scheepstra (Zaal JA1)
Arbitrage: JA1
JD2 22537 HCAS JD1 50 10:55 12:15 uit -   info