Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
27-Mar-14
De agenda is leeg
Hele agenda


 

Jarigen
Vandaag:
Martijn Panhuis
Rolf Roeden
Ella Steins
 
Er zijn geen jarigen morgen
 
Overmorgen:
Jim Borghans
Stan Mols
Djuri van Pelt
Imme Smeets
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

1 oktober  |  Jongste Jeugd
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 HC Nuth MO9-1 15 08:45 09:30 uit - KG Semi  info
M6E2 H.V. HOCKEER MO9-2 30 08:00 09:00 uit - KG Zand  info
M8E1 Maastrichtse Hockey Club MHC MO10-1 08:30 09:00 Scoop veld 2  info
Fluiten: Lois Gielen (MC2) en Anna Dijcks (MC2)
Arbitrage: MC2
MF1 HV Meerssen MO8-1 20 08:10 09:00 uit - KG Semi  info
MF2 R.H.C. Concordia MO8-3 08:00 08:30 Scoop veld 1  info
Fluiten: Renske Frusch (MC2) en Nanou Huis In 't Veld (MC2)
Arbitrage: MC2
MixF1 HC Nuth JO8-1 08:00 08:30 Scoop veld 1  info
Fluiten: Joya Meertens (MC2) en Fenne Lemmens (MC2)
Arbitrage: MC2
J6E1 R.H.C. Concordia JO9-2 08:00 08:30 Scoop veld 1  info
Fluiten: Rhodee Hoenjet (MC2) en Sil van Laar (MC2)
Arbitrage: MC2

1 oktober  |  Junioren
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 HC Mierlo MO18-1 60 13:00 14:30 uit - KG Semi  info
Let op: Uittenue mee!   
MA2 HC Cranendonck MO18-1 45 14:00 15:30 uit - KG Zand  info
MA3 HC Oranje Rood MO18-8 60 11:15 12:45 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
MA4 Hockeyclub Peel & Maas MO18-2 55 13:35 15:00 uit - KG Semi  info
Let op: Uittenue mee!   
MB1 HV Victoria MO16-2 0 12:00 12:30 uit - KG Water  info
MB2 HC Delta Venlo MO16-3 14:20 14:50 Scoop veld 2  info
Fluiten: Liza Raven (Dames 1) en Kayleigh Teijken (Dames 1)
MB3 H.V. HOCKEER MO16-1 12:00 12:30 Scoop veld 3  info
Fluiten: Babs Janssen (Dames 1) en Evy van der Schaft (Dames 1)
MB4 R.H.C. Concordia MO16-3 35 11:10 12:15 uit - KG Water  info
MC1 HC Delta Venlo MO14-2 0 08:45 09:15 uit - KG Water  info
MC2 HC Delta Venlo MO14-3 12:15 12:45 Scoop veld 2  info
Fluiten: Jip De jong (JB1) en Louis Gelissen (JB1)
Arbitrage: JB1
MC3 Sjinborn MO14-1 08:30 09:00 Scoop veld 3  info
Fluiten: Gwendolijn van der Vusse (MB3) en Britt Rotman (MB3)
Arbitrage: MB3
MC4 HC Delta Venlo MC8 10:10 10:40 Scoop veld 3  info
Fluiten: Femke Reinierkens (MA4)
Arbitrage: MA4
MD1 HC Oranje Rood MO12-3 11:20 11:50 Scoop veld 1  info
Fluiten: Julian Crombach (JB1) en Quinten Delaere (JB1)
Arbitrage: JB1
MD2 R.H.C. Concordia MO12-2 10:10 10:40 Scoop veld 2  info
Fluiten: Ming Hagedoren (MA4) en Noor Van der Wel (MA4)
Arbitrage: MA4
MD3 H.V. HOCKEER MO12-2 30 08:00 09:00 uit - KG Semi  info
JA1 HC Horst JO18-1 50 12:40 14:00 uit - KG Water  info
JB1 HC Nuth JO16-1 15:00 15:30 Scoop veld 1  info
Fluiten: Aidan Smith (Jong Heren 1) en Daan Schmeitz (Heren 1)
JB2 MHCV JO16-1 55 09:20 10:45 uit - KG Zand  info
JC1 HC Mierlo JO14-1 13:10 13:40 Scoop veld 1  info
Fluiten: Yvar Hooijkaas (JB1) en Daan Schmeitz (Heren 1)
JC2 Maastrichtse Hockey Club MHC JO14-2 20 13:40 14:30 uit - KG Zand  info
JD1 HV Meerssen JO12-1 09:30 10:00 Scoop veld 1  info
Fluiten: Mette Hooijkaas (MB3) en Amber Veugelers (MB3)
Arbitrage: MB3