Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
27-Mar-14
De agenda is leeg
Hele agenda


 

Jarigen
Vandaag:
Roel Gaj
 
Morgen:
Stan van Aubel
Loïs van Hattem
 
Overmorgen:
Bas Meijer
Amishaa Sivalingam
Rueben Snijders
Jan Willem Vossen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

6 maart  |  Jongste Jeugd
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 !Oefenwedstrijd M8E2 09:30 Scoop veld 2  info
Fluiten: Roos Keulers (MC5) en Isis Snippe (MC5)
Arbitrage: MC5
VELD 02 - B
M8E1 !Oefenwedstrijd J6E2 09:30 Scoop veld 2  info
VELD 02 - A
M8E2 !Oefenwedstrijd M6E1 09:30 Scoop veld 2  info
VELD 02 - B
MF1 !Oefenwedstrijd MF3 09:30 Scoop veld 3  info
Arbitrage: MC1
VELD 03
MF2 !Oefenwedstrijd J6E1 09:30 Scoop veld 3  info
VELD 03
MF3 !Oefenwedstrijd MF1 09:30 Scoop veld 3  info
VELD 03
J6E1 !Oefenwedstrijd MF2 09:30 Scoop veld 3  info
Fluiten: Rhobin Dieteren (MC5) en Nikita Koe (MC5)
Arbitrage: MC5
VELD 03
J6E2 !Oefenwedstrijd M8E1 09:30 Scoop veld 2  info
Fluiten: Maren Baggen (MC5) en Vera Bartholomeus (MC5)
Arbitrage: MC5
VELD 02 - A

6 maart  |  Junioren
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 !Oefenwedstrijd MA2 15:50 Scoop veld 2  info
Fluiten: Silvijn Fietje (JB1) en Rutger Voncken (JB1)
Arbitrage: JB1
VELD 02
MA2 !Oefenwedstrijd MA1 15:50 Scoop veld 2  info
VELD 02
MA3 !Oefenwedstrijd MB4 14:15 Scoop veld 2  info
Arbitrage: MA2
VELD 02
MB1 !Oefenwedstrijd MC1 12:40 Scoop veld 1  info
Fluiten: Skip Closset (JA1) en Thom Duys (JA1)
Arbitrage: JA1
VELD 01
MB2 !Oefenwedstrijd JB2 14:15 Scoop veld 3  info
VELD 03
MB4 !Oefenwedstrijd MA3 14:15 Scoop veld 2  info
VELD 02
MB5 !Oefenwedstrijd MC3 12:40 Scoop veld 3  info
Fluiten: Veerle Breikers (MA3) en Arwen Bolt (MA3)
Arbitrage: MA3
VELD 03
MC1 !Oefenwedstrijd MB1 12:40 Scoop veld 1  info
VELD 01
MC2 !Oefenwedstrijd MD1 10:50 Scoop veld 1  info
Fluiten: Teddie Claessen (MB1) en Rosalie Dormans (MB1)
Arbitrage: MB1
VELD 01
MC3 !Oefenwedstrijd MB5 12:40 Scoop veld 3  info
VELD 03
MC4 !Oefenwedstrijd MD4 10:50 Scoop veld 2  info
Arbitrage: MB4
VELD 02
MC5 !Oefenwedstrijd JC2 12:40 Scoop veld 2  info
VELD 02
MD1 !Oefenwedstrijd MC2 10:50 Scoop veld 1  info
VELD 01
MD2 !Oefenwedstrijd JD1 09:30 Scoop veld 1  info
VELD 01
MD3 !Oefenwedstrijd JD2 10:50 Scoop veld 3  info
VELD 03
MD4 !Oefenwedstrijd MC4 10:50 Scoop veld 2  info
VELD 02
JA1 !Oefenwedstrijd JA2 15:50 Scoop veld 1  info
Fluiten: Ernst Spaanderman en Merijn Sluijsmans (JB2)
VELD 01
JA2 !Oefenwedstrijd JA1 15:50 Scoop veld 1  info
VELD 01
JB1 !Oefenwedstrijd JC1 14:15 Scoop veld 1  info
Fluiten: Ernst Spaanderman en Gjalt Scheepstra (JA1)
Arbitrage: JA1
VELD 01
JB2 !Oefenwedstrijd MB2 14:15 Scoop veld 3  info
Arbitrage: MA1
VELD 03
JC1 !Oefenwedstrijd JB1 14:15 Scoop veld 1  info
VELD 01
JC2 !Oefenwedstrijd MC5 12:40 Scoop veld 2  info
Fluiten: Lana Cailliau (Winter MB3) en Quinty van der Water (MA3)
Arbitrage: MA3
VELD 02
JD1 !Oefenwedstrijd MD2 09:30 Scoop veld 1  info
Arbitrage: MB4
VELD 01
JD2 !Oefenwedstrijd MD3 10:50 Scoop veld 3  info
Arbitrage: MB4
VELD 03