Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren



 

Jarigen
Vandaag:
Julie Goossens
Annemijn Reijnders
Jasmijn Wijckmans
 
Morgen:
Lana Cailliau
Philip Vaartjes
 
Overmorgen:
Sophie Ooink
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

1 juni  |  Junioren
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO14-2 HC Delta Venlo MO14-5 12:00 12:30 Scoop veld 3  info
Fluiten: Ebbe Kusters (Zaal MO18-3) en Sterre Reijnen (MO18-3)
Arbitrage: MO18-3
MO12-1 HC Nuth MO12-1 08:00 08:30 Scoop veld 1  info
Fluiten: Fenne Lemmens (Zaal MO14-3) en Lize Nieuwhof (Zaal MO14-3)
Arbitrage: MO14-3
MO14-1 HC Nuth MO14-1 15 12:05 12:50 uit - KG Semi  info

1 juni  |  Jongste Jeugd
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
JO10-1 Maastrichtse Hockey Club MHC JO10-1 20 08:10 09:00 uit - KG Semi  info

1 juni  |  Junioren
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO12-2 Maastrichtse Hockey Club MHC MO12-2 12:00 12:30 Scoop veld 2  info
Fluiten: Charlotte Frusch (MO16-1) en Sofie Vente (Zaal MO16-1)
Arbitrage: MO16-1
MO14-3 HV Meerssen MO14-2 10:00 10:30 Scoop veld 3  info
Fluiten: Mette Pijls (MO18-1) en Marit Bouwman (MO18-1)
Arbitrage: MO18-1
MO14-4 Maastrichtse Hockey Club MHC MO14-6 20 13:10 14:00 uit - KG Water  info

1 juni  |  Jongste Jeugd
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO9-1 Maastrichtse Hockey Club MHC MO9-5 08:00 08:30 Scoop veld 2  info
Fluiten: Lila Veltman (Zaal MO14-3) en Mirte Notten (Zaal MO14-3)
Arbitrage: MO14-3

1 juni  |  Junioren
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO16-3 HC Nova MO16-5 24 09:25 10:15 uit - KG Water  info

1 juni  |  Jongste Jeugd
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO9-2 HC Nova MO9-1 24 08:10 09:00 uit - KG Water  info
MO10-1 R.H.C. Concordia MO10-1-mix 08:00 08:30 Scoop veld 2  info
Fluiten: Bo Lejeune (Zaal MO14-3) en Tessa Rotman (Zaal MO14-3)
Arbitrage: MO14-3

1 juni  |  Junioren
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
JO14-1 HC Cranendonck JO14-1 10:00 10:30 Scoop veld 1  info
Fluiten: Fréderique Houtvast (MO18-1) en Froukje Houben (MO18-1)
Arbitrage: MO18-1
JO16-1 MHCV JO16-1 55 12:50 14:15 uit - KG Semi  info
JO12-1 HC Oranje Rood JO12-2 60 10:40 12:10 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
MO16-1 HC Mierlo MO16-1 10:00 10:30 Scoop veld 2  info
Fluiten: Babs Janssen (D1) en Farah Aoune (DO25-2)
MO18-1 V.M.H.C. Geel-Zwart MO18-1 12:00 12:45 Scoop veld 1  info
Fluiten: Bo Teeuwen (D1) en Edwin Gerrmann (Hockey7 S1mix)