Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
27-Mar-14
De agenda is leeg
Hele agenda


 

Jarigen
Vandaag:
Lotte Crone
Jasmijn Wagemans
 
Morgen:
Robert van Beusekom
Thorsten Janssen
Danni van der Vorst
 
Er zijn geen jarigen overmorgen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

30 januari  |  Jongste Jeugd
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Winter M6E1 HC Scoop Winter MF1 08:50 Scoop veld 3  info
Fluiten: Lidianne Smits (Winter MB5/MC5) en Julie Faashen (MB5)
Winter M8E1 HC Scoop Winter M8E2 08:50 Scoop veld 3  info
Fluiten: Esmee Kluter (Winter MB5/MC5) en Myrthe Maes (Winter MB5/MC5)
Winter M8E2 HC Scoop Winter M8E1 08:50 Scoop veld 3  info
Winter MF1 HC Scoop Winter M6E1 08:50 Scoop veld 3  info
Winter MF2 HC Scoop Winter J6E1 08:50 Scoop veld 3  info
Winter MF3 HC Scoop Winter J6E2 08:50 Scoop veld 3  info
Winter J6E1 HC Scoop Winter MF2 08:50 Scoop veld 3  info
Fluiten: Imke Prevos (MB4) en Merle Kleuters (MB4)
Winter J6E2 HC Scoop Winter MF3 08:50 Scoop veld 3  info
Fluiten: Lisa Peeters (MB4) en Britt Stekelenburg (MB4)

30 januari  |  Junioren
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Winter MA1 HC Scoop Winter JA2 17:00 Scoop veld 3  info
Fluiten: Bas van Tilburg (Heren 3) en Robin Geelen (Heren 3)
Winter MA2 HC Scoop Winter MB1 15:20 Scoop veld 2  info
Fluiten: Lotte Lathouwers (Winter MA1) en Eka van Meulebrouck (Winter MA1)
Winter MB1 HC Scoop Winter MA2 15:20 Scoop veld 2  info
Winter MB2 HC Scoop Winter MB3 15:20 Scoop veld 3  info
Fluiten: Anna Pennings (Winter MA1) en Elise Bloemen (MA1)
Winter MB3 HC Scoop Winter MB2 15:20 Scoop veld 3  info
Winter MB5/MC5 HC Scoop Winter MC3 10:20 Scoop veld 3  info
Fluiten: Karsten Meuwissen (JA2) en Martijn Smits (JA2)
Winter MC1 HC Scoop Winter MC2 12:00 Scoop veld 2  info
Fluiten: Meike Houben (MA1) en Lotte Houx (MA1)
Winter MC2 HC Scoop Winter MC1 12:00 Scoop veld 2  info
Winter MC3 HC Scoop Winter MB5/MC5 10:20 Scoop veld 3  info
Winter MC4 HC Scoop Winter MD3 13:40 Scoop veld 3  info
Fluiten: Noor Closset (MA2) en Lieve Kusters (MA2)
Winter MD1 HC Scoop Winter MD2 12:00 Scoop veld 3  info
Fluiten: Tom Wetzels (JA2) en Floris Widdershoven (JA2)
Winter MD2 HC Scoop Winter MD1 12:00 Scoop veld 3  info
Winter MD3 HC Scoop Winter MC4 13:40 Scoop veld 3  info
Winter MD4 HC Scoop Winter JD2 08:40 Scoop veld 2  info
Winter JA1 HC Scoop Winter JB1 17:00 Scoop veld 2  info
Winter JA2 HC Scoop Winter MA1 17:00 Scoop veld 3  info
Winter JB1 HC Scoop Winter JA1 17:00 Scoop veld 2  info
Fluiten: Ernst Spaanderman en Marty van Tilburg
Winter JB2 HC Scoop Winter JC1 13:40 Scoop veld 2  info
Fluiten: Arthur van Everdingen (JA1) en Douwe Smeets (JA1)
Winter JC1 HC Scoop Winter JB2 13:40 Scoop veld 2  info
Winter JC2 HC Scoop Winter JD1 10:20 Scoop veld 2  info
Fluiten: Bas Aerts (JA2) en Rens Kerremans (JA2)
Winter JD1 HC Scoop Winter JC2 10:20 Scoop veld 2  info
Winter JD2 HC Scoop Winter MD4 08:40 Scoop veld 2  info
Fluiten: Yana G├╝lickers (MB4) en Sienna Delahaije (MB4)