Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
6-4-2020   Coachavond begin Lentesei
12-4-2020   Fortuna - Utrecht
25-4-2020   Fortuna - AZ
25-4-2020   Meivakantie twee weken ge
10-5-2020   Fortuna - Ajax
17-5-2020   Super Sunday
23-5-2020   Splash Dribble
24-5-2020   Super Sunday
14-6-2020   Super Sunday
15-6-2020   Start Selectietrainingen
Hele agenda




Jarigen
Vandaag:
Floor van der Burg
Mette Koolen
Lize Nieuwhof
Julian Osinga
Thari Stuijts
 
Morgen:
Funs Hermans
Emmy Jonkers
 
Overmorgen:
Isabel Gulikers
Fleur Hassing
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JB1 3 Looptraining
17:30 - 19:00 JC1 Alexander Goossens
Mees Geurts
1 - CD
17:30 - 19:00 MC2 Arnold van Eekhout 1 - AB
17:30 - 19:00 MC4 Babs Janssen
Veerle Fietje
2 - AB
18:30 - 20:00 MD2 Joep Hoens 2 - CD
19:00 - 20:30 JC2 Vincent Jeurissen 3 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Arnold van Eekhout 1 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Rolf Holtjer 1 - CD
19:00 - 20:30 MB3 Maurice Vanwersch 3 - AB
19:00 - 20:30 MB4 Jacques Plouvier 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 Jacques Plouvier 1 - AB
20:30 - 22:00 JA2 Eric Bloemen 1 - CD
20:30 - 22:00 MA2 Maurice Vanwersch 2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Keepers JJ Eduard Evers 1 - CD
17:30 - 19:00 Keepers Junioren Arnold van Eekhout 1 - CD MC2 + MD1 + MD5 + MB2 + JC1 + JD1
17:30 - 19:00 MD1 Bo Seldenthuis
Rob van der Slik
1 - AB
17:30 - 19:00 MD3 Marc van der Vusse
Milan Szymkowiak
2 - AB
17:30 - 19:00 MD5 Roel Boers 2 - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Nieky Meertens 3 - B
19:00 - 20:30 Keepers Junioren Bo Seldenthuis 1 - C MC1 + J8E1 + MB4 + MB5
19:00 - 19:45 Keepers Junioren Mano Meulenberg 1 - D MB1 + MB3
19:00 - 20:30 MC1 Floor Schneiders 1 - AB
19:00 - 20:30 MC3 2 - CD
19:00 - 20:30 MC5 Anne-Laurien Extra 2 - AB
19:45 - 20:30 Keepers Senioren Mano Meulenberg
Arnold van Eekhout
1 - D
20:30 - 22:00 Dames 1 Rob van der Slik 1
20:30 - 22:00 Dames 3 Tim Nabben 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Funs Hermans 2 - AB
20:30 - 22:00 MA1 Rob van der Slik 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Trainingsgroep JJ Eduard Evers
Britt Veugelers
2 - AB
16:00 - 17:00 Funkey Danisha Jetten
Vera Dols
3 - A
16:30 - 17:30 J6E1 Saskia Janssen 2 - C
16:30 - 17:30 J8E1 Arthur van Everdingen
Bo Schmeitz
2 - D
16:30 - 17:30 M6E3 Bram Bartholomeus
Roan Spruit
3 - C
16:30 - 17:30 M8E2 Erik Jan Minderhoud 1 - D
16:30 - 17:30 MF2 Job Meuter 1 - C
16:30 - 17:30 Trainingsgroep Junioren Eduard Evers 2 - AB
17:00 - 18:00 M6E1 Jamie Pratt
Stijn Wetzels
3 - A
17:00 - 18:00 M6E2 3 - D
17:00 - 18:00 M8E3 Gijs Wetzels
Bas Meijer
3 - B
17:00 - 18:00 MF1 Carel Ostendorf 3 - D
17:30 - 19:00 JD1 Gregor van Maaren
Marcel Heffels
2 - CD
17:30 - 19:00 JD2 Duco de Jong
Jeroen Kleijnen
2 - AB
17:30 - 18:30 JF1 Job Meuter 3 - C
17:30 - 19:00 MD4 Rutger Voncken
Silvijn Fietje
1 - CD
19:00 - 20:00 G/gl stars Colla Breuers
Ilse Pratt
3 - CD
19:00 - 20:30 JB1 Jan Willem Vossen 1 - CD
19:00 - 20:30 JB2 Kjell Steps 2 - AB
19:00 - 20:30 MB5 Djuri van Pelt 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Lotte Crone 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Dave Gunst 1 - CD
20:30 - 22:00 JA1 Jan Willem Vossen 1 - AB
20:30 - 22:00 MA3 Lotte Crone 2 - CD
20:30 - 22:00 Trimfit Carel Ostendorf 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MC2 Arnold van Eekhout 2 - CD
17:30 - 19:00 MC4 Babs Janssen
Veerle Fietje
3 - AB
17:30 - 19:00 MD1 Bo Seldenthuis
Rob van der Slik
1 - AB
17:30 - 19:00 MD3 Marc van der Vusse
Milan Szymkowiak
1 - CD
17:30 - 19:00 MD5 Roel Boers 2 - AB
18:30 - 20:00 MD2 Joep Hoens 3 - CD
19:00 - 20:30 JC2 Vincent Jeurissen 3 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Rob van der Slik 1 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Arnold van Eekhout 1 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Rolf Holtjer 2 - AB
19:00 - 20:30 MB3 Maurice Vanwersch 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames dond 2
20:30 - 22:00 JA2 Eric Bloemen 1 - CD
20:30 - 22:00 MA2 Maurice Vanwersch 1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 J6E1 Saskia Janssen 2 - A
16:30 - 17:30 J8E1 Arthur van Everdingen
Bo Schmeitz
1 - C
16:30 - 17:30 JF1 Job Meuter 2 - B
16:30 - 17:30 M6E1 Jamie Pratt
Stijn Wetzels
2 - C
16:30 - 17:30 M6E2 Merijn Sluijsmans
Tom Wetzels
2 - D
16:30 - 17:30 M6E3 Linn Gruisen
Rosalie Dormans
3 - A
16:30 - 17:30 M8E1 Ilse Pratt 1 - B
16:30 - 17:30 M8E2 Erik Jan Minderhoud 3 - C
16:30 - 17:30 M8E3 Gijs Wetzels
Karsten Meuwissen
1 - D
16:30 - 17:30 MF1 Laure Hooijkaas
Lena Graven
3 - B
16:30 - 17:30 MF2 Job Meuter 2 - B
17:30 - 19:00 JC1 Alexander Goossens
Mees Geurts
1 - CD
17:30 - 19:00 JD1 Gregor van Maaren 2 - AB
17:30 - 19:00 JD2 Duco de Jong
Jeroen Kleijnen
2 - CD
17:30 - 19:00 MC1 Floor Schneiders 1 - AB
17:30 - 19:00 MC3 Marc van der Vusse 3 - AB
17:30 - 19:00 MD4 Rutger Voncken
Silvijn Fietje
3 - CD
19:00 - 20:30 JA1 Cedric van der Kuy 1 - CD
19:00 - 20:30 JB1 Jan Willem Vossen 1 - AB
19:00 - 20:30 JB2 Kjell Steps 2 - AB
19:00 - 20:30 MB4 Jacques Plouvier 3 - AB
19:00 - 20:30 MB5 Djuri van Pelt 3 - CD
19:00 - 20:30 MC5 Anne-Laurien Extra 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Rob van der Slik 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Lotte Crone 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 3 Tim Nabben 3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Dave Gunst 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Funs Hermans 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 Jacques Plouvier 3 - AB
20:30 - 22:00 MA3 Lotte Crone 2 - AB