Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
19-5-2018   Splash Dribble
13-6-2018   Kennismakingstraining
15-6-2018   Kennismakingstraining
23-6-2018   Kamp Jongste Jeugd 2018
30-6-2018   HC Scoop C&D-dag
9-7-2018   MB Maartje Paumen Kamp
Hele agenda
Jarigen
Vandaag:
Roy Cornelissen
 
Morgen:
Lukas Hermans
Tessa Rotman
Raoul Strijbos
 
Overmorgen:
Lous Couwenbergh
Jos Jacobi
Pien Schreurs


Wedstrijdschema
laat schema zien voor

21 april  |  Jongste Jeugd
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 52315 HC Scoop ME2 08:30 09:00 Scoop veld 1  info
Fluiten: Anna Pennings (MB4) en Eline Simons (MB4)
Arbitrage: MB4
M6E2 52315 HC Scoop ME1 0 08:30 09:00 uit -   info
M6E3 52322 R.H.C. Concordia ME3 08:30 09:00 Scoop veld 1  info
Fluiten: Jill Indemans (MC1) en Lotte Houx (MC1)
Arbitrage: MC1
M8E1 55798 Venlo M8E1 45 08:15 09:30 uit -   info
M8E2 55735 R.H.C. Concordia M8E1 08:30 09:00 Scoop veld 2  info
Fluiten: Yannick Kremers (JC1) en Silvijn Fietje (JC1)
Arbitrage: JC1
M8E3 58329 Hockeyclub Blerick M8E3 40 08:20 09:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MF1 53859 HC Scoop MF2 08:30 09:00 Scoop veld 3  info
Fluiten: Loeka de Jong (MC3) en Jula Van Koetsveld (MC3)
Arbitrage: MC3
MF2 53859 HC Scoop MF1 0 08:30 09:00 uit -   info
MF3 53845 R.H.C. Concordia MF1 35 08:55 10:00 uit -   info
  velddeel2C  
MF4 54067 R.H.C. Concordia MF2 08:30 09:00 Scoop veld 3  info
Fluiten: Luna Louwe (MB5) en Nova Louwe (MB5)
Arbitrage: MB5
MF5 54705 R.H.C. Concordia MF6 35 08:55 10:00 uit -   info
  velddeel 2A  
J6E1 57272 HV Meerssen JE1 08:30 09:00 Scoop veld 1  info
Fluiten: Rutger Voncken (JC1) en Gijs Wetzels (JC1)
Arbitrage: JC1
J6E2 56937 R.H.C. Concordia JE1 35 08:55 10:00 uit -   info
  velddeel 1B  
J6E3 57289 Sjinborn JE1 30 09:00 10:00 uit -   info
J8E1 55101 Maastrichtse Hockey Club MHC J8E1 20 08:10 09:00 uit -   info
  Velddeel AB  
JF1 53246 MHCV JF1 08:30 09:00 Scoop veld 3  info
Fluiten: Linn Gruisen (MC6) en Iris Hendrikx (MC6)
Arbitrage: MC6

21 april  |  Junioren
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 43221 HV Weert MA2 35 14:55 16:00 uit -   info
MA2 42865 HOCKEY HEEZE MA2 45 14:45 16:00 uit -   info
MA3 43551 HC Nuth MA2 16:45 17:15 Scoop veld 1  info
Fluiten: Chris America (Heren2) en Marlon Willems (Dames2)
MB1 44122 Hockeyclub Blerick MB1 40 11:50 13:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MB2 44660 HV Weert MB2 15:45 16:15 Scoop veld 3  info
Fluiten: Ernst Spaanderman en Thijn Nijsten (H1 silvercup)
MB3 44730 Venlo MB3 45 09:45 11:00 uit -   info
MB4 44915 HC Cranendonck MB2 14:15 14:45 Scoop veld 3  info
Fluiten: Myrthe Vossen (Dames2) en Anoek Lemmens (Dames2)
MB5 45220 HC Nova MB3 13:30 14:00 Scoop veld 2  info
Fluiten: Thijn Nijsten (H1 silvercup) en Anne van Moerkerk (Dames1)
MC1 46672 V.M.H.C. Basko MC1 09:45 10:15 Scoop veld 1  info
Fluiten: Theo Laeven (Heren Vet B) en Loïs van den Oord (Dames1)
MC2 46436 Maastrichtse Hockey Club MHC MC4 20 12:40 13:30 uit -   info
MC4 47618 HC Nova MC4 24 09:20 10:15 uit -   info
MC5 47055 R.H.C. Concordia MC5 35 13:55 15:00 uit -   info
MC6 58242 HC Cranendonck MC3 11:45 12:15 Scoop veld 2  info
Fluiten: Sarah Hayen (MA3) en Sjoerd de Konink (JA2)
Arbitrage: JA2
MD1 48301 Maastrichtse Hockey Club MHC MD1 10:00 10:30 Scoop veld 2  info
Fluiten: Mauro Meessen (JA1) en Thijs de Vreeze (JA1)
Arbitrage: JA1
MD2 48357 MHCV MD1 55 12:20 13:45 uit -   info
MD3 49060 HC Cranendonck MD2 11:15 11:45 Scoop veld 3  info
Fluiten: Carmen Erens (MB2) en Kylie Claessens (MB2)
Arbitrage: MB2
MD4 48672 Maastrichtse Hockey Club MHC MD4 20 08:40 09:30 uit -   info
MD5 49205 HCAS MD4 50 09:10 10:30 uit -   info
MD6 49680 HC Nuth MD3 09:45 10:15 Scoop veld 3  info
Fluiten: Zilver Spaanderman (MB2) en Bregje Derks (MB2)
Arbitrage: MB2
JA1 40978 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JA2 15:00 15:30 Scoop veld 1  info
Fluiten: Yves Carnol (H1 silvercup) en Jules Sondeijker
JA2 40980 H.O.D. JA2 15:15 15:45 Scoop veld 2  info
Fluiten: Camille Corten (Heren2) en Funs Hermans (Heren2)
JA3 40987 Sjinborn JA1 30 14:45 15:45 uit -   info
JB1 51021 HC Oranje Rood Oranje-Rood JB5 13:15 13:45 Scoop veld 1  info
Fluiten: Mano Meulenberg (Heren2) en Caspar Steijn (Heren2)
JC2 41879 HOCKEY HEEZE JC2 45 11:15 12:30 uit -   info
JD1 42047 R.H.C. Concordia JD1 35 10:25 11:30 uit -   info
JD2 42625 HC Oranje Rood Oranje-Rood JD6 12:30 13:00 uit -   info