Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
27-Mar-14
De agenda is leeg
Hele agenda
Jarigen
Vandaag:
Fee Hamers
Floor van der Linden
Ethan Pratt
 
Morgen:
Dana Van den Bergh
 
Overmorgen:
Jonas Cornelissen
Joris Pijper


Wedstrijdschema
laat schema zien voor

16 december  |  Jongste Jeugd
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Zaal M8E2 40452 R.H.C. Concordia M8E2 38 13:52 15:00 TEGELEN
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
hal: veld 1
Zaal M8E2 40448 Tegelen M8E2 38 14:22 15:30 TEGELEN
Let op: Uittenue mee!   
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 37140 ZAAL Weert MC3 - Nova MC3 0 15:35 15:35 SITTARD
Fluiten: Casper Houben (Zaal JB2) en Koen Martens (Zaal JB2)
Arbitrage: Zaal JB2
Fitland Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36942 ZAAL Concordia MD2 - Nuth MD1 0 13:05 13:05 SITTARD
Fluiten: Karel Bonten (Zaal JC2) en Raff Geers (JC2)
Arbitrage: Zaal JC2
Fitland Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZAALBLOK 27881 ZAAL Concordia J8E1 - Venray J8E1 0 10:15 10:15 GELEEN
Fluiten: Mees Meuwissen (Zaal JC1) en Stijn Renders (Zaal JC1)
Arbitrage: Zaal JC1
Glanerbrook
Kummenaedestraat 45
6165BT GELEEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 27869 ZAAL HCAS J8E1 - Concordia J8E1 0 09:45 09:45 GELEEN
Fluiten: Clemens van Maaren (Zaal JC1) en Teun Mertens (Zaal JC1)
Arbitrage: Zaal JC1
Glanerbrook
Kummenaedestraat 45
6165BT GELEEN
hal: veld 1
Zaal J8E1 27885 MHCV J8E1 0 08:45 09:15 GELEEN
Fluiten: Julius Goossens (Zaal JC1) en Cas Janssen (Zaal JC1)
Arbitrage: Zaal JC1
Glanerbrook
Kummenaedestraat 45
6165BT GELEEN
hal: veld 1
Zaal J8E1 27886 HCAS J8E1 0 10:15 10:45 GELEEN
Fluiten: Martijn Smits (Zaal JC1) en Tijmen Spaanderman (Zaal JC1)
Arbitrage: Zaal JC1
Glanerbrook
Kummenaedestraat 45
6165BT GELEEN
hal: veld 1

16 december  |  Junioren
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Zaal MC2 32874 HC Oranje Rood MC7 47 12:43 14:00 EINDHOVEN
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 2, OR
Zaal MC2 32736 HC Nuth MC2 47 13:33 14:50 EINDHOVEN
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 2, OR
Zaal MC3 37616 HC Cranendonck MC2 0 15:00 15:30 MAARHEEZE
Smeltkroes, De
Kijkakkers 1
6026ER MAARHEEZE
hal: veld 1
Zaal MC3 37941 HV Meerssen MC3 0 15:50 16:20 MAARHEEZE
Smeltkroes, De
Kijkakkers 1
6026ER MAARHEEZE
hal: veld 1
Zaal MC4 37285 HC Nova MC3 0 14:15 14:45 SITTARD
Fluiten: Marty van Tilburg (Heren Vet A) en Bas van Tilburg (JA3)
Fitland Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
Zaal MC4 37448 HV Weert MC3 0 15:55 16:25 SITTARD
Fluiten: Marty van Tilburg (Heren Vet A) en Bas van Tilburg (JA3)
Fitland Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
Zaal MD2 36610 HC Nuth MD1 0 11:45 12:15 SITTARD
Fluiten: Lotte Lathouwers (MC1) en Mette Smeets (MC1)
Arbitrage: Zaal MC1
Fitland Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
Zaal MD2 36773 R.H.C. Concordia MD2 0 13:25 13:55 SITTARD
Fluiten: Dean Geilen (JC2) en Lukas Hermans (JC2)
Arbitrage: Zaal JC2
Fitland Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
Zaal JB1 30226 HC Eindhoven JB1 57 10:03 11:30 EINDHOVEN
Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1
Zaal JB1 30199 Geel-Zwart JB1 57 10:53 12:20 EINDHOVEN
Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1