Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
Jarigen
Vandaag:
Joep Kraakman
 
Er zijn geen jarigen morgen
 
Overmorgen:
Laurika Berk
Rosalie Dormans
Naomi Hanhart
Lena von Peij
Luca Stevens
Floor Zillen


Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MB5 Maarten Laeven 3 - AB
17:30 - 19:00 MD3 Eduard Evers 1 - CD
17:30 - 19:00 MD4 Bregje Derks
Stijntje Derks
2 - AB
17:30 - 19:00 MD6 Kayleigh Teijken
Maud Janssen
2 - CD
18:00 - 19:00 M8E3 Cathelijne Kraan
Pien Krijgsman
1 - A
19:00 - 20:30 JC2 Gert-Jan Meijer 1 - CD
19:00 - 20:30 MC2 Maurice Vanwersch 1 - AB
19:00 - 20:30 MC3 Rolf Holtjer 3 - CD
19:00 - 20:30 MC4 Bas van Tilburg
Robin Geelen
2 - CD
19:00 - 20:30 MC5 Maud Vanwersch 2 - AB
19:00 - 20:30 MC6 Rob van der Slik 3 - AB
20:30 - 22:00 JA3 Eric Bloemen 1 - CD
20:30 - 22:00 MA1 Rob van der Slik 1 - AB
20:30 - 22:00 MA2 Gijs Derks 3 - AB
20:30 - 22:00 MA3 Jacques Plouvier 2 - CD
20:30 - 22:00 MB2 Maurice Vanwersch 2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JC1 Fabien van der Kuy
Mauro Meessen
2 - AB
17:30 - 19:00 JD1 Gregor van Maaren
Lars Aelfers
1 - CD
17:30 - 19:00 JD2 Juul Dupper
Maan Kusters
3 - CD
17:30 - 18:30 M8E1 Rob van der Slik 2 - D
17:30 - 19:00 MD1 Floor Schneiders 1 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Arnold van Eekhout 3 - AB
18:00 - 19:00 M6E1 Jan Willem Vossen 2 - C
19:00 - 20:30 JA1 Dave Gunst 2 - CD
19:00 - 20:30 JB1 Jan Willem Vossen 2 - AB
19:00 - 20:30 JB2 Maarten Laeven 3 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Arnold van Eekhout 1 - CD
19:00 - 20:30 MB4 Demy Linssen 3 - AB
19:00 - 20:30 MC1 Nuradin Qaleb
Ton Kerkhoffs
1 - AB
20:30 - 22:00 Heren1 Dave Gunst
Jan Willem Vossen
1
20:30 - 22:00 Heren2 Bas Paumen
Funs Hermans
2 - AB
20:30 - 22:00 JA2 Jacques Plouvier 2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 20:30 Hockey Academie Limburg Trainingsgroep 1 - CD
16:00 - 17:00 MF4 Ilse Pratt 2 - D
17:00 - 20:30 Keepers junioren Trainingsgroep 1 - A
17:00 - 18:00 Funkey Babs Janssen
Veerle Fietje
2 - A
17:00 - 18:00 J6E1 Bo Schmeitz
Daan Schmeitz
1 - B
17:00 - 18:00 J6E2 Daphne Jacobs
Thom Duys
Moritz de Vreeze
2 - C
17:00 - 18:00 JF1 Carel Ostendorf 1 - B
17:00 - 18:00 TGF1 Ilse Pratt 2 - D
17:30 - 18:30 M8E3 Cathelijne Kraan
Pien Krijgsman
2 - B
17:30 - 19:00 MD5 Gjalt Scheepstra
Tijl Peters
3 - CD
17:30 - 19:00 MD6 Kayleigh Teijken
Maud Janssen
3 - AB
18:00 - 19:00 J8E1 Alexander Goossens
Mees Geurts
1 - B
18:00 - 19:00 M6E2 Lotte Houx
Marincke Hermens
2 - C
18:00 - 19:00 M6E3 Bente Moonen
Sam Brouns
2 - C
18:00 - 19:00 M8E2 Roel Boers 2 - A
19:00 - 20:30 G-hockey Trainingsgroep 3 - CD
19:00 - 20:30 JC2 Gert-Jan Meijer 3 - AB
19:00 - 20:30 MB3 Djuri van Pelt 2 - CD
19:00 - 20:30 MC6 Ingrid Schelberg
Lotte Crone
2 - AB
20:30 - 22:00 Trimfit Trainingsgroep 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames1 Rob van der Slik 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames2 Jean-Paul Heuts 2 - AB
20:30 - 22:00 JA3 Eric Bloemen
Maarten Laeven
3 - AB
20:30 - 22:00 MA1 Rob van der Slik 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MD1 Floor Schneiders 1 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Arnold van Eekhout 1 - CD
17:30 - 19:00 MD3 Eduard Evers 2 - CD
17:30 - 19:00 MD4 Bregje Derks
Stijntje Derks
2 - AB
19:00 - 20:30 MA3 Jacques Plouvier 3 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Arnold van Eekhout 1 - CD
19:00 - 20:30 MB5 Maarten Laeven 2 - AB
19:00 - 20:30 MC2 Maurice Vanwersch 1 - AB
19:00 - 20:30 MC3 Rolf Holtjer 2 - CD
19:00 - 20:30 MC4 Bas van Tilburg
Robin Geelen
3 - AB
20:30 - 22:00 JA2 Jacques Plouvier 2 - AB
20:30 - 22:00 JB2 Maarten Laeven 1 - CD
20:30 - 22:00 MA2 Gijs Derks 2 - CD
20:30 - 22:00 MB2 Maurice Vanwersch 1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 J6E1 Bo Schmeitz
Daan Schmeitz
1 - B
16:30 - 17:30 J6E2 Bram Duys
Mees Vencken
1 - D
16:30 - 17:30 JF2 Cas Janssen
Silvijn Fietje
1 - D
16:30 - 17:30 M6E3 Bente Moonen
Sam Brouns
2 - A
16:30 - 17:30 M8E1 Rob van der Slik 1 - C
16:30 - 17:30 MF1 Erik Jan Minderhoud 1 - A
16:30 - 17:30 MF2 Guusje - Heijnen
Sophie Perey
1 - A
17:00 - 18:00 J8E1 Alexander Goossens
Mees Geurts
2 - C
17:00 - 18:00 MF3 Lotte Lathouwers
Mette Smeets
Nieky Meertens
1 - B
17:00 - 18:00 TGF2 Marit Lathouwers
Veerle Fietje
2 - D
17:30 - 19:00 Keepers junioren Trainingsgroep 1 - A
17:30 - 19:00 JC1 Fabien van der Kuy
Mauro Meessen
1 - CD
17:30 - 19:00 JD1 Gregor van Maaren
Lars Aelfers
2 - AB
17:30 - 19:00 JD2 Juul Dupper
Maan Kusters
3 - AB
17:30 - 19:00 MD5 Gjalt Scheepstra
Tijl Peters
3 - CD
18:00 - 19:00 Keepers Jongste Jeugd Trainingsgroep 2 - D
18:00 - 19:00 M6E1 Joep Hoens 1 - B
18:00 - 19:00 M6E2 Gregor van der Heijden
Marc van der Vusse
1 - B
18:00 - 19:00 M8E2 Jan Willem Vossen
Yannick Kremers
2 - C
19:00 - 20:30 JA1 Cedric van der Kuy 1 - CD
19:00 - 20:30 JB1 Jan Willem Vossen 1 - AB
19:00 - 20:30 MB3 Djuri van Pelt 3 - CD
19:00 - 20:30 MB4 Demy Linssen 2 - CD
19:00 - 20:30 MC1 Nuradin Qaleb
Ton Kerkhoffs
2 - AB
19:00 - 20:30 MC5 Imme Geelen
Maud Vanwersch
3 - AB
20:30 - 22:00 Dames1 Rob van der Slik 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames2 Jean-Paul Heuts 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren1 Jan Willem Vossen
Dave Gunst
1 - CD
20:30 - 22:00 Heren2 Bas Paumen
Funs Hermans
2 - CD