Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
27-Mar-14
De agenda is leeg
Hele agenda




Jarigen
Vandaag:
Jos Leentjens
Annemijn Reijnders
Jasmijn Wijckmans
 
Morgen:
Lana Cailliau
Zelda Graaf
Philip Vaartjes
 
Overmorgen:
Benthe Sonnemans
Trainingsschema
Dit schema loopt van 4-5-2020 t/m 30-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 JC1 Alexander Goossens
Mees Geurts
1
17:30 - 18:45 MC2 Arnold van Eekhout 2
17:30 - 18:45 MC4 Babs Janssen
Veerle Fietje
3
19:15 - 20:30 MB1 Arnold van Eekhout 1
19:15 - 20:30 MB3 Maurice Vanwersch 2
19:15 - 20:30 MB4 Jacques Plouvier 3
20:45 - 22:00 Heren 3 Jacques Plouvier 3
20:45 - 22:00 JA2 Eric Bloemen 1
20:45 - 22:00 MA2 Maurice Vanwersch 2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:15 Keepers JJ Arnold van Eekhout
Eduard Evers
1
17:30 - 18:15 Keepers Junioren Anna Pennings
Arnold van Eekhout
1 - CD MD2+MD3+MD4 Anna MC2+MD1+MD5 Arnold
17:30 - 18:45 MD3 Marc van der Vusse
Milan Szymkowiak
2
17:30 - 18:45 MD5 Roel Boers
Britt Veugelers
3
18:00 - 18:45 M8E1 Nieky Meertens 1 - AB
18:15 - 19:00 Keepers Junioren Anna Pennings
Arnold van Eekhout
Bo Seldenthuis
1 - CD MC3+MC4+MC5 Anna MC1+J8E1 Bo MB2+JC1+JD1 Arnold
19:00 - 19:45 Keepers Junioren Anna Pennings
Bo Seldenthuis
Mano Meulenberg
1 JB2+JC2+JD2 Anna MB4+MB5 Bo MB1+MB3 Mano
19:15 - 20:30 MC3 2
19:15 - 20:30 MC5 Anne-Laurien Extra 3
19:45 - 20:30 Keepers Junioren Arnold van Eekhout
Bo Seldenthuis
Mano Meulenberg
1 MA2+MA3 Bo H1+H3 Mano JA1+JA2+JB1 Arnold
20:45 - 22:00 Dames 3 Tim Nabben 2
20:45 - 22:00 Heren 2 Funs Hermans 1
20:45 - 21:30 Keepers Junioren Arnold van Eekhout 3 - CD MA1
20:45 - 21:30 Keepers Senioren Arnold van Eekhout 3 - AB D1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:45 Funkey Danisha Jetten
Vera Dols
2 - AB
16:30 - 17:15 J6E1 Veerle Fietje 2 - CD
16:30 - 17:15 M8E2 Erik Jan Minderhoud 3 - AB
16:30 - 17:15 MF2 Job Meuter 3 - CD
17:45 - 18:30 JF1 Job Meuter 3 - CD
17:45 - 19:00 MD4 Rutger Voncken
Silvijn Fietje
2
19:15 - 20:15 G/gl stars Ilse Pratt 3
19:15 - 20:30 JB2 Kjell Steps 2
20:45 - 22:00 Dames 2 Lotte Crone 1
20:45 - 22:00 Trimfit Carel Ostendorf 2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 MD1 Bo Seldenthuis
Rob van der Slik
1
18:30 - 19:45 MD2 Joep Hoens 3
19:15 - 20:30 JC2 Vincent Jeurissen 2
19:15 - 20:30 MA1 Rob van der Slik 1
20:00 - 21:15 MB2 Rolf Holtjer 3
20:45 - 22:00 Dames dond Floor Schneiders 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:15 J8E1 Arthur van Everdingen
Bo Schmeitz
1 - AB
16:30 - 17:15 M6E1 Jamie Pratt
Stijn Wetzels
2 - AB
16:30 - 17:15 M6E2 Merijn Sluijsmans
Tom Wetzels
2 - CD
16:30 - 17:15 M6E3 Linn Gruisen
Rosalie Dormans
3 - AB
16:30 - 17:15 M8E3 Gijs Wetzels
Karsten Meuwissen
1 - CD
16:30 - 17:15 MF1 Laure Hooijkaas
Lena Graven
3 - CD
17:45 - 19:00 JD1 Gregor van Maaren 2
17:45 - 19:00 JD2 Duco de Jong
Jeroen Kleijnen
3
17:45 - 19:00 MC1 Floor Schneiders 1
19:15 - 20:30 JA1 Cedric van der Kuy 2
19:15 - 20:30 JB1 Jan Willem Vossen 1
19:15 - 20:30 MB5 Djuri van Pelt 3
20:45 - 22:00 Dames 1 Rob van der Slik 1 Even weken veld 1, oneven weken veld 2
20:45 - 22:00 Heren 1 Dave Gunst 2 Even weken veld 2, oneven weken veld 1
20:45 - 22:00 MA3 Lotte Crone 3