Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
27-Mar-14
De agenda is leeg
Hele agenda
Jarigen
Vandaag:
Sil van Laar
Mees Meuwissen
 
Morgen:
Naomi Bouwens
Quinty van der Water
 
Overmorgen:
Lars Aelfers
Lotte van Engeland
Imme Geelen
Thomas Geurden
Morris Heffels
Mark Smits
Marijn van Beusekom


Kies een ander team :
Voeg toe aan mijn team +
Zaal MA3

Teamfoto

Voor de teamindeling log even in in de APP/ Lisateam

Teamondersteuning
Coach Frans Sauren Email
Trainer Ezekiel Jessie Cupid Email
Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 feb 39444 HC Nova MA2
18
15:50 16:40 uit Varenbeuk
  Varenbeuk
Hei-Carisborgweg 19
6414NL HEERLEN
hal: veld 1
 
24 feb 39439 HC Nuth MA1
18
15:00 15:50 uit Varenbeuk
  Varenbeuk
Hei-Carisborgweg 19
6414NL HEERLEN
hal: veld 1
 
thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tegelen MA3 10 27 9 0 1 49 20 0
2 Concordia MA2 9 18 6 0 3 34 15 0
3 Scoop MA3 8 13 4 1 3 19 14 0
4 Nuth MA2 9 13 4 1 4 17 22 0
5 Nova MA2 8 6 2 0 6 14 32 0
6 Nuth MA1 8 0 0 0 8 9 39 0

Uitslagenmatrix
  Concordia MA2Nuth MA1Nova MA2Tegelen MA3Nuth MA2Scoop MA3
Concordia MA2   8-1 5-0 5-2 4-1 1-2
Nuth MA1 1-6   2-4 2-6 2-5
Nova MA2 1-4   2-7 1-4
Tegelen MA3 5-0 5-0 5-3   7-2 5-3
Nuth MA2 1-0 0-3 1-4   1-1
Scoop MA3 2-1 4-1 5-0 2-3 0-2  

Uitslagen
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Concordia MA2 Tegelen MA3 5-2 Definitief
.. Concordia MA2 Scoop MA3 1-2 Definitief
.. Scoop MA3 Tegelen MA3 2-3 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Scoop MA3 Nova MA2 5-0 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Tegelen MA3 Nuth MA1 5-0 Definitief
.. Tegelen MA3 Nova MA2 5-3 Definitief
ZONDAG 27 JANUARI 2019
.. Nuth MA1 Tegelen MA3 2-6 Definitief
.. Concordia MA2 Nuth MA1 8-1 Definitief
.. Tegelen MA3 Concordia MA2 5-0 Definitief
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
.. Concordia MA2 Nuth MA2 4-1 Definitief
.. Nuth MA2 Nova MA2 0-3 Definitief
.. Concordia MA2 Nova MA2 5-0 Definitief
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
.. Nova MA2 Nuth MA2 1-4 Definitief
.. Nova MA2 Tegelen MA3 2-7 Definitief
.. Tegelen MA3 Nuth MA2 7-2 Definitief
.. Scoop MA3 Concordia MA2 2-1 Definitief
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
.. Scoop MA3 Nuth MA1 4-1 Definitief
.. Nuth MA2 Nuth MA1 1-0 Definitief
.. Nuth MA2 Scoop MA3 1-1 Definitief
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
.. Tegelen MA3 Scoop MA3 5-3 Definitief
.. Nuth MA1 Nova MA2 2-4 Definitief
.. Nuth MA1 Concordia MA2 1-6 Definitief
.. Nuth MA1 Nuth MA2 2-5 Definitief
.. Nuth MA2 Tegelen MA3 1-4 Definitief
.. Scoop MA3 Nuth MA2 0-2 Definitief
.. Nova MA2 Concordia MA2 1-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 FEBRUARI 2019
  Nova MA2 Nuth MA1 15:00 Varenbeuk
  Nova MA2 Scoop MA3 16:40 Varenbeuk
  Nuth MA1 Scoop MA3 15:50 Varenbeuk
  Nuth MA2 Concordia MA2 17:30 A Gene Bek