Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
27-Mar-14
De agenda is leeg
Hele agenda
Jarigen
Vandaag:
Sil van Laar
Mees Meuwissen
 
Morgen:
Naomi Bouwens
Quinty van der Water
 
Overmorgen:
Lars Aelfers
Lotte van Engeland
Imme Geelen
Thomas Geurden
Morris Heffels
Mark Smits
Marijn van Beusekom


Kies een ander team :
Voeg toe aan mijn team +
Zaal MB2

Teamfoto

Voor de teamindeling log even in in de APP/ Lisateam

Teamondersteuning
Coach Eric Bloemen Email
Trainer Ellen Voogd Email
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geldrop MB2 10 24 8 0 2 25 12 0
2 Maastricht MB3 10 20 6 2 2 23 13 0
3 Heeze MB1 10 15 5 0 5 26 30 0
4 Oranje-Rood MB4 10 13 4 1 5 27 28 0
5 Scoop MB2 12 13 4 1 7 31 39 0
6 Hockeer MB1 10 11 3 2 5 25 30 0
7 HCAS MB2 10 9 3 0 7 30 35 0

Uitslagenmatrix
  Geldrop MB2Heeze MB1Scoop MB2Maastricht MB3Hockeer MB1HCAS MB2Oranje-Rood MB4
Geldrop MB2   4-2 0-2 3-0 3-0 3-1
Heeze MB1 1-2   2-6 1-3 5-4 1-5
Scoop MB2 0-2 4-2   0-3 2-5 1-4 4-2
Maastricht MB3 2-0 2-3 2-2   5-3 2-0 1-3
Hockeer MB1 1-3 3-1 1-1   5-3 1-4
HCAS MB2 4-5 1-3 5-6 5-3   4-2
Oranje-Rood MB4 0-3 2-5 5-3 3-3  

Uitslagen
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Maastricht MB3 Scoop MB2 2-2 Definitief
.. Maastricht MB3 Hockeer MB1 5-3 Definitief
.. Hockeer MB1 Scoop MB2 3-1 Definitief
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
.. Heeze MB1 HCAS MB2 5-4 Definitief
.. Oranje-Rood MB4 Geldrop MB2 0-3 Definitief
.. Maastricht MB3 HCAS MB2 2-0 Definitief
.. Scoop MB2 Geldrop MB2 0-2 Definitief
.. Scoop MB2 Oranje-Rood MB4 4-2 Definitief
.. Maastricht MB3 Heeze MB1 2-3 Definitief
ZATERDAG 22 DECEMBER 2018
.. Heeze MB1 Geldrop MB2 1-2 Definitief
.. Heeze MB1 Maastricht MB3 1-3 Definitief
.. Maastricht MB3 Geldrop MB2 2-0 Definitief
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
.. HCAS MB2 Heeze MB1 1-3 Definitief
.. Scoop MB2 Heeze MB1 4-2 Definitief
.. Scoop MB2 HCAS MB2 1-4 Definitief
ZONDAG 20 JANUARI 2019
.. Maastricht MB3 Oranje-Rood MB4 1-3 Definitief
.. Hockeer MB1 Maastricht MB3 1-1 Definitief
.. Hockeer MB1 Oranje-Rood MB4 1-4 Definitief
ZONDAG 27 JANUARI 2019
.. Scoop MB2 Hockeer MB1 2-5 Definitief
.. Hockeer MB1 HCAS MB2 5-3 Definitief
.. HCAS MB2 Scoop MB2 5-6 Definitief
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
.. HCAS MB2 Oranje-Rood MB4 4-2 Definitief
.. HCAS MB2 Geldrop MB2 4-5 Definitief
.. Geldrop MB2 Oranje-Rood MB4 3-1 Definitief
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
.. Hockeer MB1 Heeze MB1 1-3 Definitief
.. Geldrop MB2 Scoop MB2 4-2 Definitief
.. Oranje-Rood MB4 Hockeer MB1 3-3 Definitief
.. Scoop MB2 Maastricht MB3 0-3 Definitief
.. Heeze MB1 Oranje-Rood MB4 1-5 Definitief
.. Geldrop MB2 Maastricht MB3 0-2 Definitief
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
.. HCAS MB2 Hockeer MB1 5-3 Definitief
.. Oranje-Rood MB4 Heeze MB1 2-5 Definitief
.. Geldrop MB2 HCAS MB2 3-0 Definitief
.. Heeze MB1 Scoop MB2 2-6 Definitief
.. Oranje-Rood MB4 Scoop MB2 5-3 Definitief
.. Geldrop MB2 Hockeer MB1 3-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 23 FEBRUARI 2019
  Geldrop MB2 Heeze MB1 15:40 Pompenmaker, De
  HCAS MB2 Maastricht MB3 11:30 Veka Sporthal
  Heeze MB1 Hockeer MB1 14:00 Pompenmaker, De
  Hockeer MB1 Geldrop MB2 14:50 Pompenmaker, De
  Oranje-Rood MB4 HCAS MB2 13:10 Veka Sporthal
  Oranje-Rood MB4 Maastricht MB3 12:20 Veka Sporthal