Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
27-Mar-14
De agenda is leeg
Hele agenda


 

Jarigen
Vandaag:
Benthe Cornelissen
Annelieke Stassen
 
Morgen:
Sterre van der Heijden
Max Houx
Rutger Janssen
Giel Schneiders
 
Er zijn geen jarigen overmorgen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

13 maart  |  Jongste Jeugd
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 !Oefenwedstrijd J6E1 09:30 Scoop veld 1  info
M8E1 !Oefenwedstrijd MD3 09:30 Scoop veld 2  info
Arbitrage: JC2
M8E2 !Oefenwedstrijd MD4 09:30 Scoop veld 3  info
Arbitrage: JC2
MF1 !Oefenwedstrijd MF2 09:30 Scoop veld 1  info
Arbitrage: JC1
MF2 !Oefenwedstrijd MF1 09:30 Scoop veld 1  info
MF3 !Oefenwedstrijd J6E2 09:30 Scoop veld 1  info
J6E1 !Oefenwedstrijd M6E1 09:30 Scoop veld 1  info
Fluiten: Doris Feijen (MA3) en Emma Hamm (MA3)
Arbitrage: MA3
J6E2 !Oefenwedstrijd MF3 09:30 Scoop veld 1  info
Fluiten: Floor van der Burg (MA3) en Elke Mastenbroek (MA3)
Arbitrage: MA3

13 maart  |  Junioren
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA2 !Oefenwedstrijd MB1 14:15 Scoop veld 1  info
Arbitrage: MA1
MA3 !Oefenwedstrijd JB2 15:50 Scoop veld 2  info
Arbitrage: MA1
MB1 !Oefenwedstrijd MA2 14:15 Scoop veld 1  info
MB2 !Oefenwedstrijd MB3 14:15 Scoop veld 2  info
Arbitrage: MA1
MB3 !Oefenwedstrijd MB2 14:15 Scoop veld 2  info
MB4 !Oefenwedstrijd MC4 12:40 Scoop veld 3  info
Fluiten: Kate van den Berg (MA2) en Fleur Rutten (MA2)
Arbitrage: MA2
MB5 !Oefenwedstrijd MC5 10:50 Scoop veld 3  info
Fluiten: Sara Janssen (MA2) en Janneke Soons (MA2)
Arbitrage: MA2
MC1 !Oefenwedstrijd JC1 12:40 Scoop veld 1  info
Fluiten: Stijn Wetzels (JA2) en Merijn Sluijsmans (JB2)
MC2 !Oefenwedstrijd JC2 12:40 Scoop veld 2  info
Arbitrage: MA3
MC3 !Oefenwedstrijd JD2 10:50 Scoop veld 2  info
MC4 !Oefenwedstrijd MB4 12:40 Scoop veld 3  info
MC5 !Oefenwedstrijd MB5 10:50 Scoop veld 3  info
MD1 !Oefenwedstrijd JD1 10:50 Scoop veld 1  info
MD3 !Oefenwedstrijd M8E1 09:30 Scoop veld 2  info
MD4 !Oefenwedstrijd M8E2 09:30 Scoop veld 3  info
JA2 !Oefenwedstrijd JB1 15:50 Scoop veld 1  info
Fluiten: Marnix Widdershoven (JA1) en Ernst Spaanderman
Arbitrage: JA1
JB1 !Oefenwedstrijd JA2 15:50 Scoop veld 1  info
JB2 !Oefenwedstrijd MA3 15:50 Scoop veld 2  info
Fluiten: Naomi Bouwens (MA2) en Emma Voogd (MA2)
Arbitrage: MA2
JC1 !Oefenwedstrijd MC1 12:40 Scoop veld 1  info
Fluiten: Stijn Wetzels (JA2) en Merijn Sluijsmans (JB2)
JC2 !Oefenwedstrijd MC2 12:40 Scoop veld 2  info
Fluiten: Ella Mevissen (MA2) en Suze van Beusekom (MA2)
Arbitrage: MA2
JD1 !Oefenwedstrijd MD1 10:50 Scoop veld 1  info
Fluiten: Lukas Hermans (JB1) en Mees Niesen (JB1)
Arbitrage: JB1
JD2 !Oefenwedstrijd MC3 10:50 Scoop veld 2  info
Fluiten: Bram Bartholomeus (JB2) en Daniel Simons (JB2)
Arbitrage: JB2